Runemals

ücretsiz bulmaca ve bilgi oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 70.03 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici GAME TROOPERS

Runemals indir. Yardımcı Programlar ve Araçlar kategorisindeki bu program Windows (PC) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Macera dolu bir adayı keşfedin, güçlü düşmanları alt edin ve yağma edin.

-MONSTER KOLEKSİYONU keşfedin,

-CAPTURE ve eşsiz hayvanların geniş bir koleksiyonunu eğitin. Farklı takım kombinasyonlarını test edin, farklı elemental yaratıkları deneyin ve hangisinin daha çok yönlü, daha güçlü ya da en çok oyununuza uygun olduğunu keşfedin.

-GÜÇ VE EVOLVE Takımınızı yükseltin, böylece yeni yetenekleri öğreniyorlar. Onları daha da güçlü hale getirmek için onları yıkın: doğru eğitim ile, büyüleyici yaratıklar harika savaş canavarları olabilir.

-MÜHENDİSLİK ÖYKÜSÜ Bright?ın serüvenini keşfedin: ustasının yardımı sayesinde Runemal eğiticisi olacak bir yetim. Runemals düzenli etkinlikler, özel görevler, yeni yaratıklar ve güncellemeler ile sürekli genişleyen dev bir dünyada ayarlanır.

Ve oynamak için ÜCRETSİZ, bu yüzden bu dünyanın gördüğü en iyi Runemal eğitmen olmaktan sizi durduracak hiçbir şey yok. "Runemals" oynamak tamamen ücretsizdir. Hemen indirip oynamaya başlayabilirsin. 

 

Süper hızlı 10 saniyelik zorluklarda renk gruplarına dokunarak enerji toplayın. Ekibinize savaşta liderlik et, stratejinize karar ver ve enerji kaynaklarını yönet.

 

Runemals indir